Autoservis Koman - Jozef Valovič - Čáry

Kompletný servis vozidiel a Chiptuning.

Autoservis s dlhoročnou tradíciou v obci Čáry. Široká ponuka autoservisných úkonov na jednom mieste Vám ušetrí čas a zbaví Vás starostí. Užívajte si len bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Vďaka našim bohatým skúsenstiam sa postaráme o Vaše vozidlo akejkoľvek značky, či roku výroby. Postaráme sa o kompletnú pravidelnú kontrolu a údržbu vozidla, diagnostiku a odstránenie mechanickej či elektrotechnickej závady. Zabezpečíme opravu vozidla po poistnej udalosti, alebo inej nehode.

Profesionálne čistenie DPF filtrov

Naše služby sme obohatili aj o vyhľadávané a pre emisné limity dôležité čistenie filtrov pevných častíc DPF. Kompletný servis čistenia DPF pre vozidlá všetkých kategórií zabezpečujeme aj vďaka profesionálnej technike s ohľadom na životné prostredie.

Chiptuning - úpravy riadiacej jednotky

Do našich služieb sme zaradili aj sofistikované úpravy riadiacich jednotiek. Týmto vysoko odborným zásahom vieme vyriešiť mnohé problémy, ale tiež dosiahnuť mnohé zlepšenia.

Autokľúče

Vyrábame kópie autokľúčov a samozrejmosťou je aj kódovanie imobilizéru. V našej ponuke nájdete množstvo polotovarov rôznych značiek, z ktorých Vám vyrobíme kópiu presne pre Vaše vozidlo. Ak nemáte záložný kľúč, pamätajte, že aj kľúč podlieha opotrebeniu a včas urobená záloha Vám môže ušetriť nemalé náklady.

Budova autoservisu Koman

Kontakt

0905 55 22 12
Agnélliho 608
908 43 Čáry
Pondelok - Piatok
8:00-11:30 12:30-17:00